Jste na začátku cesty. Jako mnozí jiní jste se nechali zlákat vidinou slávy, kterou si zasloužíte, protože to budete vy, kdo najde ztraceného knihovníka. To jste ještě nevěděli, do čeho se pouštíte, a že se váš život už navždy změní. 

Pamatujete si, jak v létě hledaly zoufalé knihovnice svého zmizelého kolegu? Ani policie si nevěděla rady. Možná jste i vy byli mezi úspěšnými pátrači, kteří zjistili, že berounský knihovník našel magickou knihu. Ta ho postupně zcela pohltila a nakonec vtáhla do jiného světa. Knihovnice teď sedí před vámi. Věří, že jejich kolegu je pořád možné zachránit. Ukazují vám onu knihu. Nedávno se jim povedlo přečíst zaklínadlo, kterým si jejich kolega otevřel bránu do jiného světa. Záhadné události, které od té doby pozorují, nasvědčují tomu, že bránu otevřely. Ale kde? Jestli jim chcete pomoci, musíte ji nejdříve najít. 

Vydáte se domů provést poslední přípravy na cestu. Plán je jasný. Najdete bránu, projdete jí, vypátráte knihovníka a vrátíte se domů. Co si s sebou určitě nesmíte zapomenout vzít? 

Co s sebou

 

Co si vezmete s sebou? POZOR: vaše rozhodnutí ovlivní další vývoj událostí!

  • B: (65%, 13 Hlasy)
  • A: (20%, 4 Hlasy)
  • D: (10%, 2 Hlasy)
  • C: (5%, 1 Hlasy)

Počet hlasujících: 20

Nahrávání ... Nahrávání ...

Knihovník za sebou zanechal stopy, ty vás zavedou k bráně. Zajímá vás, co měl knihovník za lubem? Je vůbec ještě naživu? A není za jeho zmizením ještě něco víc?  Abyste vše rozmotali, musíte projít branou. K té vás dovedou následující 4 indicie: yyy.lojchpwobcfspvo.da / Nabízíme / Služby / Pro čtenáře

NA DALŠÍ ETAPU SE MŮŽETE TĚŠIT V PŘÍŠTÍM TÝDNU.

NEMŮŽETE SE DOČKAT?

PŘIHLASTE SE K ODEBÍRÁNÍ NOVINEK V PANELU PO PRAVÉ STRANĚ ČI V HORNÍM MENU V ZÁLOŽCE NEWSLETTER 😉